Workshopy

Hledáte zajímavý program pro svoji školku, dětskou skupinu nebo komunitní centrum? Připravíme workshop senzorického hraní přesně na míru Vašim potřebám - ať se jedná o věk dětí, čas, nebo téma workshopu, vše uzpůsobíme na míru. Workshop je možné spojit s Vaším vzdělávacím programem, doplnit o výtvarnou činnost, tematické knihy, pokusy a další. Veškeré potřebné vybavení a pomůcky si přivezeme a zase odvezeme :) 

 

Ozvěte se nám na email senza.hrani@gmail.com nebo přes zprávu na instagramu. 

 

Nadcházející workshopy:

14.5. Den Matek - RC Pelíšek Buštěhrad - přihlašování na webu RC Pelíšek - senzorické hraní, Montessori inspirace, pokusy, společné tvoření obrazu pro Pelíšek 

 

3.6. 9.00-12.30 Den Dětí Jeneč - senzorické hraní na téma Život u rybníka - vývoj žabky, lovení žabek, tvoření z modelíny. Další aktivity pořádající organizace pro celou rodinu. Není nutné se předem přihlašovat.

 

3.6. 14.00-18.00 Den Dětí Buštěhrad - senzorické hraní na téma Ze života hmyzu - výroba hmyzího hotelu, poznávání broučků, Montessori inspirace. Možnost zakoupit Senzorické boxy z naší nabídky. Není nutné se předem přihlašovat.