Senza Párty / Workshopy

Narozeninová párty v Senza Hraní 

 Hledáte pro děti zajímavou náplň na narozeninovou oslavu? Pro tyto účely nabízíme zapůjčení senzorického mega boxu na Vámi zvolené téma - stačí nám dát vědět termín a počet dětí. Na Vaše přání zajistíme i dárečky pro oslavence nebo výslužku pro hosty. 

Pokud bydlíte v Břeclavi a okolí, nabízíme pro narozeninovou oslavu pronájem naší Senza Herny. Maximální kapacita herny je 10 dětí s doprovodem. Cena za pronájem herny je 1200 Kč/ hod. Cena zahrnuje: přípravu 4 senzorických stanovišť na Vámi zvolené téma, hrací koutek podle věku účastníků, zapůjčení plastového nádobí, veškeré spotřební materiály (modelína, výtvarné potřeby...) Na přání dokážeme zajistit přehrávač nebo reproduktor na hudbu, výzdobu dle Vašeho přání. Občerstvení je možné přinést vlastní nebo po dohodě zařídíme. 

 

Senza Hraní na Vaší akci 

Hledáte zajímavý program pro svoji školku, dětskou skupinu nebo komunitní centrum? Připravíme workshop senzorického hraní přesně na míru Vašim potřebám - ať se jedná o věk dětí, čas, nebo téma workshopu, vše uzpůsobíme na míru. Workshop je možné spojit s Vaším vzdělávacím programem, doplnit o výtvarnou činnost, tematické knihy, pokusy a další. Veškeré potřebné vybavení a pomůcky si přivezeme a zase odvezeme :) 

 

Ozvěte se nám na email senza.hrani@gmail.com  a společně Vaší akci naplánujeme.